PRZYJACIELE Z BULLERBYN

Opublikowano: 3 października, 2024

3 października 2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego – grupa 6-latków i uczniowie klas I-III uczestniczyli w wyjeździe do Biłgorajskiego Centrum Kultury na spektakl pt. „Przyjaciele z Bullerbyn” w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia. Spektakl odkrył dziecięcy świat, w którym każdy zwyczajny dzień zamieniał się w niesamowite zdarzenia – zabawę w Indian, poszukiwanie skarbów, przebieranki, czy przesyłanie wiadomości „sznurkową pocztą”. Wspaniała gra aktorów oraz dowcipne dialogi przeplatały się ze skocznymi piosenkami. Dzieci mogły przenieść się do niezapomnianego świata wyobraźni i przygód. Poprzez teatralną podróż najmłodsi widzowie mogli nauczyć się, jak ważna jest odpowiedzialność, samodzielność, odwaga i przyjaźń.