„Rekord dla Niepodległej”

Opublikowano: 10 listopada, 2018

W przededniu 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w dniu 9 listopada 2018 r., społeczność naszej szkoły przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy MEN.

Celem przedsięwzięcia było wspólne zaśpiewanie 4-zwrotkowego hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli oraz pracowników szkoły o godz. 11.11.
Realizacja tego zadania stała się okazją do wspólnego śpiewu innych pieśni patriotycznych.
Wszystkim biorącym udział w śpiewie, w tym głównie najmłodszym dzieciom i uczniom, należy się pochwała za aktywność i właściwą postawę – zachowanie dyscypliny, powagi i spokoju.
Kierujemy podziękowanie do rodziców, którzy zadbali o galowy strój swoich dzieci.
Jesteśmy przekonani, że godne wykonanie hymnu przyczyniło się do uświetnienia obchodów stulecia Niepodległości Polski.
Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień zapisze się w historii naszej szkoły i w pamięci naszej społeczności szkolnej jako prezent dla przyszłych pokoleń.

rekord dla niep

Zdjęcia z uroczystości