Spotkanie w bibliotece

Opublikowano: 6 lutego, 2016

W miniony piątek 5.02.2016r. odbyła się w Bibliotece Publicznej Gminy Radecznica promocja opowiadania autorstwa Pani Reginy Smoter-Grzeszkiewicz pt: Michał. W spotkaniu z Autorką oraz Prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Szczebrzeszyna, Panem Zygmuntem Krasny wzięli również udział poza zaproszonymi gośćmi uczniowie naszej szkoły, zarówno gimnazjaliści jak i uczniowie podstawówki.
Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali opowiadania, które w sposób autentyczny opisuje realia życia wiejskiego sprzed wielu lat. Była to wspaniała podróż do  czasu, który bezpowrotnie przeminął. Spotkanie było również okazją dla naszej młodzieży, która mogła zobaczyć, że czas nie tylko można spędzać przy współczesnych ,,cudach techniki”, ale też sięgając do literatury, szczególnie tej dotyczącej naszego regionu. Gospodynią spotkania była Pani Zofia Sykała, której serdecznie dziękujemy za zaproszenie.
M. Szkołut

Wyróżnione

Przeczytaj również...