Spotkanie z przeszłością

Opublikowano: 13 maja, 2017

W ramach obchodów stulecia naszej szkoły gościliśmy  miłego gościa. Była to wieloletnia dyrektor  szkoły Pani Aniela Bielecka. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania przygotowanej przez Panią Dyrektor pogadanki o swojej pracy w tutejszej szkole i związanych z tym trudnościach. Nie zabrakło również miłych wspomnień dotyczących sukcesów ówczesnych uczniów. Za swoją pracę dydaktyczną Pani Dyrektor otrzymała dwie nagrody ministra edukacji oraz cenne odznaczenia. Przyniosła nam  również zdjęcia, które uczniowie oglądali z zainteresowaniem. Dodatkowo uczniowie zadawali pytania, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, a wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI.

Wyróżnione

Przeczytaj również...