Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Opublikowano: 23 kwietnia, 2021

Dotychczas klasy 1-3 pobierały naukę w trybie zdalnym. Od poniedziałku, tj.  26 kwietnia będą funkcjonować w trybie mieszanym, czyli hybrydowym.
Zgodnie z rozporządzeniem MEN na terenie szkoły może być nie więcej niż 50% uczniów klas nauczania zintegrowanego.
W związku z tym podjęto decyzję o rotacyjnym systemie uczęszczania uczniów do szkoły, każdego dnia w szkole będzie jedna klasa:

Poniedziałek 26.04.- klasa 3

Wtorek 27.04.- klasa 2

Środa 28.04.- klasa 1

Czwartek 29.04.- klasa 3

Piątek 30.04.- klasa 2

Praca dzieci oddziału przedszkolnego jest stacjonarna.
Uczniowie pozostałych klas w dalszym ciągu realizują nauczanie zdalne.
Plan lekcji dla wszystkich klas pozostaje bez zmian.
Szkoła pracuje w dalszym ciągu w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Wszystkie dotychczas obowiązujące zasady zostają nadal utrzymane.
Przypominamy o dezynfekcji/ częstym myciu  rąk, zasłanianiu twarzy maseczką, dystansie społecznym oraz nadal obowiązującym ograniczeniu wchodzenia do szkoły osób postronnych.
Stołówka działa normalnie, według przyjętego harmonogramu korzystania z niej. Proszę zgłaszać telefonicznie  chęć korzystania z dożywiania.
Dowożenie będzie zapewnione.

Za utrudnienia przepraszamy,