UCZNIOWIE WRÓCILI DO SZKOLNYCH ŁAWEK

Opublikowano: 4 września, 2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w Publicznej Szkole Podstawowej im.  Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gorajcu rozpoczęło się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w  Gorajcu.

0 godzinie 9.15 uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się w sali gimnastycznej naszej szkoły, gdzie p. Dyrektor Wiesława Śliwińska-Wyłupek przywitała wszystkich przybyłych na inaugurację roku szkolnego 2024/2025. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: p. Edward Polak –  Wójt Gminy Radecznica, ks. proboszcz Krzysztof Bylina. Szczególnie ciepło p. Dyrektor powitała uczniów, którzy po raz pierwszy dołączyli do naszej społeczności szkolnej –  nie tylko „pierwszaków”, ale także i tych, przybyłych z innych szkół. Zapewniła ich, że wszyscy dołożymy wszelkich starań, aby nasza szkoła stała się także ich szkołą.

Po oficjalnych uroczystościach uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.