Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół w Gorajcu

Opublikowano: 2 września, 2016

 

W dniu 01 września 2016 roku w Zespole Szkół w Gorajcu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Inaugurację szkolną poprzedziła Msza Święta odprawiona przez ks. Zbigniewa Szczygła w Kościele Parafialnym w Gorajcu. Następnie  uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się do szkoły gdzie dyrektor  Pani Alina Smarkala przedstawiła zebranym listę uczniów klasy I gimnazjum, nowozatrudnionych  nauczycieli oraz wychowawców poszczególnych klas. Ponadto zaakcentowane zostały główne założenia edukacyjne na bieżący rok szkolny oraz to, że w bieżącym roku mija 100 lat od powstania szkoły w Gorajcu. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na spotkania klasowe.

 

 

 

 

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...