V edycja Ogólnopolskiej Olimpiady „Sowa Matematyczna”

Opublikowano: 15 kwietnia, 2014

Uczniowie klasy drugiej naszego Gimnazjum (Łukasz Kamiński, Kinga Kawucha, Dominik Pawluk, Kamil Szczepanek) przystąpili do raz drugi w bieżącym roku szkolnym do kolejnej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Sowa Matematyczna”.
W I etapie, przeprowadzonym 31.03.2013r. uczniowie wspólnie rozwiązywali test – 30 zadań
o różnym stopniu trudności. Po sprawdzeniu i podsumowaniu prac drużyna została zakwalifikowana do II etapu. W tym etapie, przeprowadzonym 14.04.2014r. uczniowie nie rozwiązywali już testu w grupie, lecz każdy uczestnik rozwiązywał samodzielnie 6 zadań (bardzo trudnych). Prace te zostały przesłane do sprawdzenia organizatorowi konkursu,
tj. Inter Art. Uczestnikom życzymy bardzo dobrych wyników.
Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie: www.Sowa-Mat.pl
Gorajec, 14.04.2014r.

Alina Smarkala, n-elka matematyki

Wyróżnione

Przeczytaj również...