Wizyta w Roztoczańskim Parku Narodowym w Zwierzyńcu

Opublikowano: 14 września, 2019

Dnia  11 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu. Wyjazd zorganizowano
w ramach projektu dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej  „Ochrona gatunków
i siedlisk Natura 2000 na obszarze RPN”. W Ośrodku Edukacyjno- Muzealnym RPN uczniowie brali udział w zajęciach przyrodniczych pt. „Te nieuchwytne kręgowce- ptaki
i ssaki”, zwiedzali wystawy np. W krainie jodły, buka i tarpana” i oglądali film o przyrodzie RPN. Na zakończenie odbyły się zajęcia terenowe na ścieżce poznawczej na Bukową Górę- rezerwat RPN. Podczas całej wycieczki uczniowie mieli zapewnioną opiekę merytoryczną pracowników RPN.
Z ramienia szkoły funkcje opiekunów pełnili: Katarzyna Jarosławska, Teresa Harkot, Łukasz Rusztyn, Leszek Różański.

DSC00387?????????????????????????????????????????????????????????????????