Wolna – Niepodległa

Opublikowano: 8 czerwca, 2018

Wojewódzki Konkurs Wiedzy pt. „Wolna – Niepodległa”

Z ogromną radością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły odniesionych w powiatowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy pt. „Wolna – Niepodległa”, który został przeprowadzony w dniu 24 maja 2018 r. w Zwierzyńcu.
W I kategorii – uczniowie klas IV – VII szkół podstawowych,
II miejsce zdobył Wiktor Rybaczuk – uczeń klasy IV naszej szkoły.
Podobnie w II kategorii – uczniowie gimnazjum, II miejsce zdobył Rafał Piwowarek – uczeń klasy II naszego gimnazjum.
Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Wiesława Śliwińska – Wyłupek.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że obydwaj chłopcy w swoich kategoriach byli w grupie najmłodszych uczestników!
Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród będzie miało miejsce 14.06.2018 r. o godz. 11.00 w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie Delegatura w Zamościu ul. Partyzantów 3.
Jeszcze raz gratulujemy doskonałego wyniku, dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych – A. Smarkala.

Zdjęcie użytkownika Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu.