WYCIECZKA – INWAŁD

Opublikowano: 20 czerwca, 2018

W dniu 13 czerwca 2018 r. grupa uczniów wraz z nauczycielami Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu wyruszyli na 4 – dniową wycieczkę w okolice Zakopanego. Wg harmonogramu pierwszego dnia zwiedzaliśmy Park Miniatur w Inwałdzie. Pogoda dopisała. Uczniowie mieli możliwość poszerzenia wiedzy zdobytej na lekcjach geografii, biologii i historii, a przy tym wyrabianie sprawności fizycznej i skorzystanie z zabaw rozrywkowych. Na nocleg przybyliśmy do pensjonatu „Willa pod Tarami” w Gliczarowie Górnym. Warunki mamy bardzo dobre, wszyscy są zadowoleni. Kierownikiem wycieczki jest Magdalena Buczek, natomiast opiekunami: Alina Smarkala, Wiesława Śliwińska Wyłupek i Zbigniew Buczek, który wykonywał również zdjęcia.

Wycieczka – Inwałd