WYNIKI XVIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI”

Opublikowano: 2 maja, 2019

Od wielu lat nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie ,,Mój Szkolny Kolega z Misji”, ciesząc się przy tym różnymi osiągnięciami. Również w tym roku konkurs zakończył się dla nas sukcesem. Mamy przyznane I miejsce w kategorii charytatywnej. Dzięki zaangażowaniu pani dyrektor, nauczycieli, pracowników szkoły, wolontariuszy, rodziców i wielu ludzi dobrej woli udało nam się zebrać kwotę w wysokości 4 771,08 zł, która została wpłacona na budowę przedszkola w chrześcijańskiej wiosce w Afryce.
Dziękujemy lokalnym mieszkańcom za okazane wsparcie w realizacji różnych przedsięwzięć.
Duży sukces odniosła również pani Wiesława Śliwińska- Wyłupek – nauczycielka historii, zdobyła II miejsce w kategorii scenariusz lekcji. Serdecznie gratulujemy!

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst