XIII MISTRZOSTWA POLSKI W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH

Opublikowano: 20 lutego, 2015

Łukasz Kamiński, uczeń naszego gimnazjum w br. szkolnym przystąpił do konkursu „Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych”. Pierwszy etap zawodów był korespondencyjny.
W październiku na stronie internetowej Komitetu Organizacyjnego zawodnicy otrzymali do rozwiązania zestaw 18 zadań o różnym stopniu trudności. Łukasz znalazł się na liście osób zakwalifikowanych do drugiego etapu zawodów – półfinału Konkursu. Będzie on przeprowadzony drogą internetową. Uczestnik półfinału musi mieć dostęp do Internetu 21 marca 2015r. w godzinach od 14.00 do 17.00. Zostanie mu przekazana lista zadań półfinałowych wraz z komputerowym formularzem Karty odpowiedzi.
Wszelkie informacje o konkursie, w tym lista osób zakwalifikowanych są zawarte na stronie http://grymat.im.pwr.wroc.pl/
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie zmagań konkursowych.
Napisała: Alina Smarkala, n-lka matematyki

Wyróżnione

Przeczytaj również...