Z pokłonem Jezusowi – Orszak Trzech Króli

Opublikowano: 9 stycznia, 2017

Kierujemy szczególne słowa  podziękowania wszystkim uczestnikom Orszaku Trzech Króli, który odbył się 6 stycznia 2017r. w Radecznicy, tj. dzieciom z oddziału przedszkolnego, uczniom (na uwagę zasługują  najmłodsi), absolwentom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, a także tym, którzy przyłączyli się do Orszaku, mimo niesprzyjających warunków – silnego mrozu. Wyrazy uznania należą się: naszej absolwentce – Agnieszce Olech,  uczniom  gimnazjum:  Sylwii Ducher i Sebastianowi Mielcarkowi oraz Edycie Kruszyńskiej ze SP w Czarnymstoku. Uczniowie ci, pod nadzorem Pana Krzysztofa Mielcarka, doskonale prezentowali się na koniach. Panu Krzysztofowi serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w organizację tego przedsięwzięcia, przede wszystkim  przygotowanie i transport koni. Marsz z udziałem koni był szczególną atrakcją tego orszaku. Z uwagi na warunki atmosferyczne, wielkie słowa podziękowania należą się wszystkim uczestnikom, bez wyjątku.

Wyróżnione

Przeczytaj również...