ZABAWA CHOINKOWA

Opublikowano: 18 stycznia, 2020

12 stycznia 2020 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Gorajcu miała miejsce „Choinka Noworoczna”. Uroczystość wpisana jest na stałe w kalendarz imprez organizowanych
w naszej szkole.
Zabawa rozpoczęła się o godz. 14:00. Sala gimnastyczna, za sprawą dekoracji, zamieniła się w „salę balową”.
To niecodzienne zdarzenie zgromadziło uczniów, rodziców, jak też wielu absolwentów szkoły. Przez cały czas trwania zabawy wszystkim dopisywał dobry humor. Zapewne towarzyszące emocje na długo pozostaną w pamięci uczestników.
Stroną kulinarną zajęły się mamy, które przygotowały ciasto i pyszne kanapki. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły przez cały czas zabawy mieli zapewnione miejsce na poczęstunek.
Wszystkim Rodzicom zaangażowanym w piękne przygotowanie uroczystości choinkowej, czuwanie nad bezpieczeństwem bawiących się oraz prace porządkowe, składamy serdeczne podziękowanie.
Tym miłym akcentem rozpoczynamy ferie zimowe 2020.KOWA
w naszej szkole.
Tym miłym akcentem rozpoczynamy ferie zimowe 2020.                      ?????????????????????????????????????????????????????????????????

Film z zabawy choinkowej