DZIĘKUJEMY PANI LUCYNIE

Opublikowano: 21 czerwca, 2019

Koniec roku szkolnego, to również czas rozstania z tymi, którzy kończą pracę w naszej szkole, a którzy przez długie lata wpływali na jej wizerunek.
Słowa te kierujmy do naszej nauczycielki Pani Lucyny Paszko, która po 39 latach pracy na rzecz gorajeckiej oświaty w tym roku przeszła na zasłużoną emeryturę.
Chwile takie, jak ta, powodują zwykle, że staramy się dokonać podsumowania ważnego okresu życia. Pragniemy, by podsumowując swoją karierę zawodową, wzięła Pani pod uwagę, oprócz ciężkiej pracy, jubileuszy, chwil radosnych i smutnych, również inne czynniki. Jednym z nich jest olbrzymia wdzięczność społeczności szkolnej, wdzięczność wszystkich tych, którym pomagała Pani służąc swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem.
W sposób szczególny i osobisty dziękujemy Pani za bezgraniczne oddanie swoim uczniom. Pełniła pani rolę drugiej mamy. Z uznaniem i szacunkiem odnosimy się do Pani utożsamiania się ze szkołą i jej problemami, a tych w ciągu tylu lat pracy było wiele. I nie zawsze były to dobre chwile. Pani zawsze przeżywała sukcesy szkoły i jej zmagania z problemami.

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, tłum i kwiat

Wyróżnione

Przeczytaj również...