Kolejne zmiany w salach lekcyjnych

Opublikowano: 16 września, 2019

Nowy rok szkolny przyniósł kolejne zmiany. Po generalnym remoncie, w dwóch salach lekcyjnych zostały zamontowane dotychczasowe rolety, natomiast w sali matematycznej i edukacji wczesnoszkolnej (kl. 3) zakupiono nowe. Potrzeba ta zaistniała ze względu na uciążliwość natężenia światła słonecznego. Komfort nauki i pracy na pewno znacznie się poprawił, z czego wszyscy się cieszymy. A chyba najbardziej uczniowie klasy 3, którzy od dłuższego czasu wyczekiwali tego dnia…
Pierwszoklasiści też otrzymali nowy zakup do sali lekcyjnej w postaci tablicy trzyskrzydłowej. Najmłodsi uczniowie będą mogli wykazywać się właściwą kaligrafią.
Dziękujemy panu Krzysztofowi Mielcarkowi, który pomagał w pracach montażowych.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku

Wyróżnione

Przeczytaj również...