Mamy sieć internetową!

Opublikowano: 4 września, 2018

Udało nam się w czasie wakacji we własnym zakresie (bez zlecania prac specjalistyczej firmie) założyć kablową sieć internetową w całej szkole. Poniesione koszty to tylko zakup materiału. W przyszłości będziemy mieć możliwość założenia sieci radiowęzła, bowiem kable są już na ścianach, przygotowane. Koordynatorem tych prac był nauczyciel informatyki – pan Łukasz Rusztyn. W wykonanie zaangażowali się: pan Krzysztof Mielcarek – pracownik Gminy Radecznica i ojciec naszego absolwenta -Sebastiana oraz pan Mariusz Kaziród – pracownik szkoły. Pomagali też pozostali pracownicy obsługi. Przedsięwzięcie było bardzo uciążliwe, wymagało wiele pracy, a dodatkowo był to okres urlopowy. Dlatego też wszystkim wymienionym osobom za włożony trud należy się wielkie podziękowanie
Przy okazji dziękuję panu Krzysztofowi za wszelką pomoc przy remontach, usuwaniu usterek. Kiedy jest taka potrzeba, zawsze przybywa z pomocą –
A. Smarkala.

Mamy sieć internetową

Wyróżnione

Przeczytaj również...