Próba pobicia Rekordu Polski

Opublikowano: 8 czerwca, 2018

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami dzisiaj na boisku przyszkolnym podjęliśmy próbę pobicia Rekordu Polski w ilości par jednocześnie tańczących poloneza. Przedsięwzięcie przebiegło zgodnie z ustalonym regulaminem. Wzięło w nim udział 134 osoby. Świadkiem był Pan Stanisław Krukowski z Zaburza, rolę stewarda pełnił mł. asp. Mirosław Krukowski, całość sfilmował nasz absolwent Dominik Dubaj z Czarnegostoku. Serdeczne słowa podziękowania należą się wszystkim wymienionym gościom, którzy udzielili pomocy, uczestnikom tańca: uczniom, nauczycielom, pracownikom i absolwentom szkoły, jak również koordynatorom tańca – nauczycielom wych. fizycznego, tj. Pani Katarzynie Jarosławskiej i Panu Zbigniewowi Buczkowi oraz Panu Leszkowi Różańskiego, który wykonywał zdjęcia. Pracownik gospodarczy -Pan Mariusz Kaziród służył pomocą w czasie prób, oraz wraz z uczniami przygotował boisko do tańca – A. Smarkala.

Próba pobicia Rekordu Polski

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...