Spotkanie z Panią stomatolog

Opublikowano: 29 maja, 2023

W dniu 29 maja 2023 r. odbyło się spotkanie z Panią Małgorzatą Kruk – lekarzem stomatologiem, która jest absolwentką naszej szkoły. W prelekcji uczestniczyli uczniowie klas młodszych – dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III oraz starszych z klas IV-VI. Nasz gość opowiedział na temat prawidłowych zasad dbania o higienę jamy ustnej. Pani stomatolog zaprezentowała sposób prawidłowego mycia zębów i stosowania nici dentystycznych. Uświadomiła także konieczność wizyt u stomatologa. Uczniowie mieli do Pani doktor bardzo dużo pytań, na które otrzymali wyczerpujące odpowiedzi. Na koniec otrzymali upominki. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi i liczymy na dalszą współpracę.

Wyróżnione

Przeczytaj również...