XI Środkowoeuropejskiej Olimpiadzie Matematycznej z udziałem naszego absolwenta Łukaszem Kamińskim

Opublikowano: 15 maja, 2019

Serdecznie gratulujemy polskiej reprezentacji osiągnięcia dużego sukcesu na tegorocznej XI Środkowoeuropejskiej Olimpiadzie Matematycznej! Zawody odbyły się w Wilnie na Litwie. Nasza reprezentacja w składzie: Damian Burczyk, Jakub Kamiński, Łukasz Kamiński, Aleksandra Kowalska, Jacek Salata, Michał Siennicki wygrała zawody drużynowe, natomiast w zawodach indywidualnych wywalczyła jeden złoty, trzy srebrne oraz jeden brązowy medal. Najlepszy wynik wśród Polaków uzyskał Damian Burczyk, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!
Pełne sprawozdanie dostępne jest na naszej stronie, zaś zadania dostępne są pod linkiem: http://memo2017.lmnsc.lt/lt/problems_2017/

Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i dziecko

Wyróżnione

Przeczytaj również...