Zachęcamy do CZYTANIA

Opublikowano: 9 maja, 2018

W tym roku szkolnym po raz pierwszy nasza szkoła ubiegała się o przystąpienie do wieloletniego programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”, który zapewnia fundusze na zakup książek do bibliotek szkolnych. Ze względu na zmiany w podstawie programowej potrzeby szkoły były duże.
W marcu otrzymaliśmy odpowiedź, iż szkoła zakwalifikowała się do programu i przyznano nam fundusze na zakup. Po dokładnym rozeznaniu potrzeb biblioteki, zakupiono 259 woluminów. Obecnie trwają prace nad wpisem nowo nabytych książek do księgi inwentarzowej.
Wszystkich miłośników dobrej literatury zachęcamy do odwiedzenia biblioteki i sprawdzenia, jak wiele tytułów zainteresuje każdego z odwiedzających. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.
Zachęcamy do CZYTANIA

Wyróżnione

Przeczytaj również...