„ZAWODOWY STRZAŁ W 10-tkę”

Opublikowano: 14 kwietnia, 2018
ZAWODOWY STRZAŁ W 10-tkę”
13 kwietnia 2018r. uczniowie klasy VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum uczestniczyli w organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Lublinie kampanii promującej szkolnictwo zawodowe pod nazwą: „Zawodowy Strzał w 10- tkę”. Impreza odbywała się w obiektach Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu. W spotkaniu wzięli udział uczniowie szkół podstawowych (kl. VII) i gimnazjalnych z całego powiatu zamojskiego. Uroczystego otwarcia dokonały panie Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty oraz pani Monika Żur z-ca Zamojskiej Delegatury Lubelskiego Kuratorium w Lublinie. Nasza młodzież miała możliwość uczestniczenia w prezentacji zawodów: technik technologii drewna, technik ochrony środowiska, technik geodeta, technik informatyk i innych oferowanych przez szkoły powiatu zamojskiego, gdzie realizowane jest szkolnictwo zawodowe. Opiekunami wycieczki byli: p. M. Szkołut, p.Ł. Rusztyn i p.J. Urban.
Zawodowy strzał w 10-tkę

Wyróżnione

Przeczytaj również...