Przyroda poznawana inaczej

Opublikowano: 2 kwietnia, 2019

W najlepszy możliwy sposób nasi uczniowie uczyli się jak prawidłowo postępować z odpadami oraz poznawali formy ochrony przyrody, które istnieją na Lubelszczyźnie. Taką sposobność mieli dzięki obecności w naszej szkole w dniu 12 marca Pani Małgorzaty Grabek Pracownika Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych z siedzibą w Zamościu. Dzięki użyciu monitora interaktywnego, który posiadamy od niedawna i prezentacji przygotowanych przez naszego gościa było to bardzo ciekawe i twórcze spotkanie. Młodsze dzieci
z przedszkola i klas I-II obejrzały pokaz ” Rady na odpady”, uczniowie klasy IV i III gimnazjum „Ochrona przyrody i krajobrazu”. Uczniowie zadawali gościowi wiele pytań, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Dotyczyły one zwierząt chronionych spotykanych w najbliższej okolicy, sposobów zachowana się przy spotkaniu z nimi, segregacji odpadów i wielu innych kwestii natury przyrodniczej. Naszemu gościowi dziękujemy za przyjazd i liczymy na dalszą współpracę.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, salon, tabela i w budynku?????????????????????????????????????????????????????????????????