JAK TRAFIĆ DO NARNII ? OCZYWIŚCIE WCHODZĄC DO STAREJ SZAFY!

Opublikowano: 11 lutego, 2020

JAK TRAFIĆ DO NARNII ? OCZYWIŚCIE WCHODZĄC DO STAREJ SZAFY!

Odpowiedź na powyższe pytanie znają wszyscy uczniowie klasy piątej, którzy z zaciekawieniem i entuzjazmem przeczytali książkę pt.”Opwieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa”. Zwieńczeniem cyklu lekcji poświęconych lekturze było wykonanie prac projektowych- „Stara szafa- przepustką do Narnii”. Powstało jedenaście „cudownych szaf”, które swą oryginalnością i wykonaniem wzbudziły podziw, uznanie nie tylko komisji konkursowej ale także uczniów ze starszych klas. Komisja konkursowa w składzie: p. Wiesława Śliwińska- Wyłupek, p. Magdalena Buczek oraz p. Joanna Urban najwyżej oceniła pracę Wiktorii Wachowicz, która za zajęcie I miejsca otrzymała „narnijski przysmak”- plasie mleczko. Wśród nagrodzonych znaleźli się także: Julka Olech, Milena Wasil, Oliwka Chorzępa, Kacper Kwapisz i Jakub Jarosławski.
Opiekun i koordynator projektu – Joanna Urban nauczyciel języka polskiego.

klasa5