CZWARTY DZIEŃ WYCIECZKI

Opublikowano: 30 maja, 2019

CZWARTY DZIEŃ WYCIECZKI
Czwartego dnia wycieczki, 30 maja br. wyruszyliśmy do Kołobrzegu. Pierwszym etapem zwiedzania było Muzeum Oręża Polskiego. Następnie udaliśmy się do Skansenu Morskiego, gdzie mogliśmy zwiedzić jednostki już niestacjonujących okrętów. Kolejną atrakcją był rejs statkiem po morzu, spacer po molo oraz wejście na Latarnię Morską Kołobrzeg, skąd mogliśmy podziwiać panoramę miasta. W czasie wspólnego spaceru obejrzeliśmy Pomnik Zaślubin Polski z Morzem. Przypadkowo spotkaliśmy Państwa Różę i Stanisława Duerów, Pan Stanisław, absolwent naszej szkoły, dr hab. inż. Politechniki Koszalińskiej w poniedziałek przedstawił nam ciekawy wykład na temat „Energii XX wieku”. Spotkanie było okazją do wykonania wspólnego pamiątkowego zdjęcia (zamieszczone poniżej).
Wieczorem korzystając z pięknej, słonecznej pogody udaliśmy się na plażę, gdzie zażywaliśmy kąpieli wodnej, graliśmy w piłkę i opalaliśmy się. Zwieńczeniem atrakcji była wizyta w Galerii Atrium w Koszalinie.

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...