Czy znasz zasady bezpiecznego przebywania w gospodarstwie rolnym?

Opublikowano: 14 września, 2021

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2007-2015 do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród tych, którzy go ukończą i prześlą swoje zgłoszenia, rozlosujemy 100 hulajnóg.

Szczegółowe informacje są pod linkiem: https://www.krus.gov.pl/…

Zachęcamy uczniów do zaliczenia kursu i przesłania zgłoszenia wraz z certyfikatem do Centrali KRUS do 31 października 2021 r. pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem/w tytule: „Kurs e-learningowy”.

Plakat_kursu_e-lerning_2021

Wyróżnione

Przeczytaj również...