DLA NASZYCH UKOCHANYCH BABĆ I DZIADZIÓW

Opublikowano: 31 stycznia, 2019

Mimo, że styczeń jest w tym roku mroźny i śnieżny,  są takie jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest wtedy święto naszych kochanych Babć i Dziadziów. W naszej szkole ten szczególny dzień jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar uroczystości szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Dnia 31 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie p. dyrektor Alina Smarkala przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W oryginalnie udekorowanej sali  dzieci przedstawiły program artystyczny.  Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i odtańczyły „Polkę dla Babci i Dziadzia”. Następnie dzieci obdarowały swoje ukochane Babcie i  Dziadziów upominkami, które wykonały z pomocą  swoich wychowawczyń: p. Magdaleny Buczek i p. Małgorzaty Rapy oraz sekretarki – p. Barbary Kwapisz. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali  poczęstunek w postaci pysznych ciast, kawy i herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. W trakcie spotkania p. Teresa Kwiatkowska zaprezentowała książkę swojego autorstwa pt. „Gorajec i okolice. Historia odkrywana na nowo”. Publikacja,  dotycząca historii Gorajca i okolic, spotkała się z dużym zainteresowaniem przybyłych gości. Życząc jeszcze  raz Babciom i Dziadziom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, składamy jednocześnie serdeczne  podziękowania dla Rodziców za wszelką pomoc, życzliwość i zaangażowanie. Koordynatorami uroczystości były panie: Magdalena Buczek i Małgorzata Rapa. Podziękowanie należy się pracownikom administracji i  obsługi za pomoc w przygotowaniach.  Zdjęcia wykonywał p. Leszek Różański, natomiast uroczystość kamerował p. Łukasz Rusztyn. Wkrótce udostępniony będzie filmik.

Serdeczne życzenia dla Babć i Dziadziów przekazał też p. Marian Szuper – Wójt Gminu Radecznica, który z powodu obowiązków służbowych nie mógł uczestniczyć w uroczystości.

DSC07500    ?????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...