DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE!

Opublikowano: 28 czerwca, 2020

Zakończył się rok szkolny 2019/2020. Był to dla Was rok nietypowy, zaskakujący, osobliwy poprzez zaistnienie uczenia się wyłącznie w domu. Trzeba było przyzwyczaić się do innego kontaktu z wychowawcami i nauczycielami przedmiotów, boleśnie zrezygnować z wycieczek, spotkań koleżeńskich, wydarzeń i uroków życia szkolnego.

Zaistniał czas, gdy należało popisać się większą samodzielnością, rozważnie planować i dzielić czas na ten spędzony przy komputerze, i ten, który potrzebny był na inne zajęcia, odpoczynek. Ale udało się, byliście wytrwali, pracowici, pilni, wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia roku szkolnego – przepustki do następnej klasy.

Dziękuję bardzo Rodzicom uczniów za to, że dla swoich dzieci byli niezastąpionymi mentorami, dziękuję za współpracę z nauczycielami, aktywność, za starania zorganizowania uczniom jak najlepszych warunków nauki w domu.
Pandemia covid-19 wywróciła porządek naszego świata, wymusiła na nas nowe zasady przekazywania wiedzy. Zadbanie o to, aby dzieci szybko i sprawnie przystosowały się do nowej rzeczywistości było bardzo trudnym zadaniem, sprostaliście temu. Tylko dzięki dobrej współpracy domu rodzinnego i nauczycieli nauka dzieci w dobie pandemii mogła przynieść wymierne efekty.
Dziękuję za to, że jako Rodzice wspieraliście, pomagaliście i wykazaliście się energią w działaniu!

W imieniu wychowawców, nauczycieli i swoim własnym – Alina Smarkala, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu

106063218_3005642202846142_8159497664726210551_n

Wyróżnione

Przeczytaj również...