DZIĘKUJEMY PANU SEBASTIANOWI

Opublikowano: 21 czerwca, 2019

Od następnego roku szkolnego, tj. 2019/2020 nie będzie pracował w naszej szkole p. Sebastian Plewa – nauczyciel wychowania fizycznego. Decyzja p. Sebastiana podyktowana jest względami ekonomicznymi. Pracował w naszej szkole przez 18 lat. W latach 2007 – 2015 był dyrektorem Publicznego Gimnazjum w Gorajcu. Zwracamy się do Pana słowami gorących podziękowań za wieloletnią pracę, za zaangażowanie na rzecz gorajeckiej oświaty, za tysiące godzin spędzonych z dziećmi w sali gimnastycznej, boisku sportowym. Dziękujemy za organizację różnych zawodów sportowych, rajdy rowerowe, realizację projektu Trzymaj formę, nauki poloneza na zabawę choinkową, za wycieczki na basen i wycieczki krajobrazowe. Organizację bardzo udanej tegorocznej 5-dniowej wycieczkę na Morze Bałtyckie. Potrafił Pan motywować uczniów do wysiłku, ale też ten wysiłek doceniać i nagradzać. Pana uczniowie odnosili wiele sukcesów na arenach sportowych – na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim a nawet ogólnopolskim.
Jest Pan nauczycielem, który kocha swoją pracę. Nigdy nie brakowało Panu cierpliwości i wiary w swoich podopiecznych, dla których był Pan ulubionym nauczycielem. Swoją pogodą ducha i życzliwością zjednał Pan sobie serca wychowanków i autorytet wśród rodziców, koleżanek i kolegów nauczycieli, pracowników szkoły. Panu Sebastianowi życzymy przede wszystkim powodzenia w nowym miejscu pracy i mamy nadzieję na dalszą współpracę, tak jak Pan zapewnił.

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, ślub i w budynku

Wyróżnione

Przeczytaj również...