Dzień Ziemi – „Przywróć naszą Ziemię”

Opublikowano: 28 kwietnia, 2021

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na kwestię ochrony środowiska naturalnego, w tym promowanie zachowań proekologicznych. W tym roku uczniowie naszej szkoły uczcili święto przygotowując prace plastyczne i bukiety z wiosennych kwiatów. Zaproponowali rzeczy, które mogą zrobić dla Ziemi by przywrócić naszą planetę. Prace uczniów wezmą udział w szkolnym konkursie pt. „Przywróć naszą Ziemię”. Starsze klasy uczestniczyły również w webinarium pt. Lekcje z Klimatem, przygotowanym przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Dzień ZiemiZapraszamy do obejrzenia poniższej prezentacji składającej się z prac uczniów naszej szkoły. Gratulujemy pomysłowości i ciekawej interpretacji.
Dziękujemy p. Katarzynie Jarosławskiej- nauczycielowi biologii za koordynowanie całego przedsięwzięcia.

Dzień Ziemi „Przywróć naszą Ziemię” – prezentacja PSP Gorajec

Wyróżnione

Przeczytaj również...