„EKOBYSTRZAKI – ŚWIAT WOKÓŁ NAS” – WYJAZD DO ROZTOCZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO

Opublikowano: 29 kwietnia, 2024

W dniu 26 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w działaniu edukacyjnym pn. „Ekobystrzaki – świat wokół nas” realizowanym przez Roztoczański Park Narodowy w Zwierzyńcu. W ramach pobytu w parku zwiedziliśmy wystawę przedstawiającą faunę naszego regionu oraz obejrzeliśmy film o Roztoczu. Wzięliśmy również udział w podsumowaniu programu „Mały może więcej, czyli przyroda w Twoich rękach”. Z tej okazji uczniowie otrzymali certyfikaty oraz lupy, szkoła zaś sadzonki drzew. Dodatkową atrakcją było wspólne ognisko. Połączenie edukacji z zabawą zaowocowało pogłębieniem wiedzy ekologicznej i miłym spędzeniem czasu. Mamy nadzieję na kontynuację naszych wspólnych działań.

Wyróżnione

Przeczytaj również...