BAL POSTACI Z BAJEK

Opublikowano: 15 listopada, 2023

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek 8 listopada – w ramach zajęć świetlicowych- zorganizowano BAL POSTACI Z BAJEK. Tego dnia dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I- III przebrały się za swoich ulubionych bajkowych bohaterów. W pięknych strojach wykonywały zdjęcia w fotobudce. Podczas zabawy rozpoznawały bajkowe postacie i przypominały tytuły bajek, z których pochodzą, rozwiązywały zagadki. Dobierały rekwizyty z bajek, na chwilę zamieniły się w Kopciuszka, który oddzielał ziarna od grochu. Tańczyły do ulubionej muzyki. Spotkanie sprawiło dzieciom dużo radości.

Był to dzień pełen wrażeń. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe.

Wyróżnione

Przeczytaj również...