Kiermasz Świąteczny przed Kościołem w Gorajcu

Opublikowano: 27 grudnia, 2021

W dniu 19 grudnia 2021 r. odbył się Kiermasz Świąteczny przed Kościołem w Gorajcu. Była to akcja charytatywna przeznaczona na pomoc w nauce dla dziewczynki z Ugandy w ramach programu „Adopcja na odległość”. Przedmioty w postaci stroików świątecznych, ozdób choinkowych, upominków, pierniczków i kruchych ciasteczek podarowali nasi uczniowie, ich rodzice i dziadkowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz Koło Gospodyń z Gorajca-Stara Wieś. Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy. Dziękujemy też wszystkim biorącym udział w akcji i zapraszamy do dalszej współpracy. Bez Waszego uczestnictwa i ofiarności niemożliwa byłaby taka pomoc.

Opiekunowie Wolontariatu

20211217_102102

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...