KONKURS MISYJNY

Opublikowano: 26 kwietnia, 2021

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku szkolnym zgłosiliśmy udział szkoły w ogólnopolskim konkursie „Mój szkolny kolega z Misji”. W kategorii plastycznej prace wykonali następujący uczniowie: Dominka Furlepa (kl.7), Wiktoria Książek (kl.4), Aleksandra Malec (kl.7), Izabela Malec (kl.7), Oliwia Osman (kl.4) i Milena Polak (kl.4). Natomiast w kategorii literackiej uczeń Błażej Śliczniak (kl.4), napisał list do Roberta Lewandowskiego.

Ze względu na pandemię koronawirusa, kategoria charytatywna, w której w poprzednich latach odnosiliśmy spore sukcesy, wyjątkowo w tym roku została zawieszona.
Wszystkim zaangażowanym gratulujemy, z niecierpliwością oczekiwać będziemy wyników konkursu.

Poniżej prace plastyczne naszych uczniów.

?????????????????????????????????????????????????????????????????ad_gentes_malutkie

Wyróżnione

Przeczytaj również...