KONKURS „ PRZYSTRÓJ CHOINKĘ DLA ŚW. JANA PAWŁA II”

Opublikowano: 3 stycznia, 2022

W dniu 22 grudnia 2021 roku w Parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju odbyło się podsumowanie diecezjalnego konkursu plastycznego p.t „Przystrój choinkę dla św. Jana Pawła II”. Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyło 14 uczniów. Z klasy pierwszej: Alicja Chmiel, Szymon Chmiel, Kacper Książek, Kamil Mogielnicki, Alicja Mróz, Zuzanna Mróz, Izabela Osman. Z klasy drugiej: Kornelia Dziwota, Jakub Szczepanek, Miłosz Szylar, Lena Zygmunt. Z klasy trzeciej: Hubert Wachowicz, zaś z czwartej – Paulina Komornik. Z klasy siódmej brała udział Wiktoria Wachowicz. Do konkursu przystąpiło 125 uczniów z całej diecezji. Zadaniem konkursowym było samodzielne wykonanie ozdoby choinkowej w formie zawieszki. Wszyscy uczestnicy stworzyli piękne prace. Wykazali się pomysłowością i estetyką wykonania.
Nasi uczniowie osiągnęli sukcesy: Zuzanna Mróz z klasy pierwszej zajęła 2 miejsce, zaś Miłosz Szylar z klasy drugiej otrzymał wyróżnienie.

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje!!!

Więcej informacji na ten temat znajduje się pod linkiem:

https://www.facebook.com/fundacjages/

Bez tytułu

Wyróżnione

Przeczytaj również...