„Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019”

Opublikowano: 18 grudnia, 2018

We wtorek 11 grudnia 2018 r. w Centrum Spotkania Kultur
w Lublinie odbyło się spotkanie ze stypendystami programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019”. Podczas uroczystej gali marszałek województwa Jarosław Stawiarski wręczał stypendia i listy gratulacyjne. Wśród 511 nagrodzonych uczniów,
z terenu całego województwa lubelskiego, znalazła się nasza absolwentka Paulina Kurek. Program „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019” skierowany jest do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, j. obcych nowożytnych, matematyki, którzy mieszkają na terenie
woj. lubelskiego lub uczą się w woj. lubelskim Stypendia przyznawane są najzdolniejszym uczniom, którzy spełnią wymagane regulaminem kryteria i uzyskają najwyższą punktację w postępowaniu kwalifikacyjnym.

Bez tytułu

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...