MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI!

Opublikowano: 14 kwietnia, 2019

MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku szkolnym zgłosiliśmy udział szkoły w ogólnopolskim konkursie „Mój Szkolny Kolega z Misji”. W kategorii literackiej i plastycznej prace wykonali następujący uczniowie: Anna Chmiel, Justyna Kaziród, Anita Małysz, Gabriela Mróz, Oliwia Osman, Łucja Polak, Milena Polak, Wiktoria Szczepanek, Franciszek Tutka i Wiktoria Wachowicz.
W kategorię scenariusz lekcji, konkurs dla nauczycieli zaangażowała się p. Wiesława Śliwińska – Wyłupek.
W czasie trwania konkursu (od września do marca br. szkolnego), uczniowie pod kierunkiem nauczycieli podejmowali różne działania charytatywne. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności społeczności szkolnej i lokalnej, udało nam się zebrać łączną kwotę w wysokości 4 771,08 zł, która została wpłacona w dniu 28 marca 2019 r. na wyposażenie przedszkola prowadzonego w Rezegat k. Armant w Egipcie przez siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi.
Wszystkim zaangażowanym dziękujemy, oczekujemy wyników konkursu, które ukażą się pod koniec kwietnia.
Poniżej prace plastyczne naszych uczniów.

LOGO_MÓJ-SZKOLNY-KOLEGA-Z-MISJI

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...