Musical profilaktyczny „Co w trawie piszczy”

Opublikowano: 29 stycznia, 2019

W dniu dzisiejszym dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I- II brały udział w wyjeździe do Zamojskiego Domu Kultury na musical profilaktyczny pt. „Co w trawie piszczy”- czyli w grupie siła. Przygotowany był przez aktorów Teatru Muzycznego FORTE. Bohaterami spektaklu były różne stworzenia żyjące na łące, a myślą przewodnią to, że „inność każdego z nas” tak naprawdę nie jest wadą. Mieszkańcy łąki udowodnili, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnili, to tylko wspóln…ymi siłami mogli pokonać wszelkie trudności i dokonać naprawdę czegoś wielkiego. Świetna scenografia, pomysłowe kostiumy i wspaniała gra aktorska sprawiły, że dzieci z zachwytem oglądały przedstawienie i na pewno na długo zapamiętają morał płynący z tego widowiska. Koordynatorami wycieczki były nauczycielki: p. Magdalena Buczek i p. Małgorzata Rapa.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, tj. p. Monice Cielica i p. Aleksandrze Zygmunt za pomoc, pełniły one  rolę opiekunów podczas wyjazdu.

cowtrawiepiszczy-733x1024          ?????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...