Pożegnanie uczniów klasy VIII- 24 czerwca 2021 r.

Opublikowano: 25 czerwca, 2021

Nadszedł czas…

24 czerwca 2021 r. był wyjątkowym dniem dla uczniów klasy VIII. Dniem pożegnania. Cała społeczność szkolna wzięła udział w tej uroczystości.
Ósmoklasiści podziękowali za lata wspólnej pracy, za trud włożony w kształcenie i wychowanie. Również uczniowie klasy VII żegnali swoje koleżanki i kolegów, gratulując im wytrwałości i życząc samych sukcesów.
Dzień ten zapewne miło wspominać będą też uczniowie, którzy otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy i podziękowania za rok ciężkiej, ale owocnej pracy. Za zaangażowanie w wielu konkursach, różnych przedsięwzięciach, a także w działaniach w ramach wolontariatu.
Na zakończenie spotkania pani dyrektor Alina Smarkala życzyła absolwentom pomyślności w nowych szkołach i realizacji życiowych marzeń.

DSC01858

 

?????????????????????????????????????????????????????????????????

 

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...