Nagradzamy najlepszych czytelników

Opublikowano: 6 lutego, 2019

Dziś nagrodziliśmy uczniów, którzy w szkolnej bibliotece wypożyczyli  najwięcej książek w minionym półroczu. Nagroda mogła być tylko jedna -oczywiście książka. Najmłodsi otrzymali pięknie ilustrowane książeczki, natomiast starsi – dostosowane do ich wieku. Nagrodzeni zostali,  z klasy I: Paulina Komornik, Katarzyna Smarkala i Kacper Małyszek, z  klasy II: Alicja Wojtaszek, Wiktoria Książek, Michał Mróz i Milena Polak. W klasie V nagrodę otrzymał Wiktor Rybaczuk, a w VII Franciszek Tutka i Oliwia Łosiewicz, w klasie VIII – Kacper Piwowarek , a z III gimnazjum wyróżniono Tomasza Chołotę. Uczniom gratulujemy i zachęcamy w dalszym ciągu do czytania książek, według zasady kto czyta – żyje podwójnie.

książki                sowa

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...