Nasze osiągnięcia w konkursach, zawodach

Opublikowano: 1 lipca, 2018

Najważniejsze osiągnięcia Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu w konkursach, zawodach w roku szkolnym 2017/2018

         za wieloletni udział w Ogólnopolskim Konkursie „Mój Szkolny Kolega z Misji” nasza szkoła została nagrodzona dyplomem specjalnym oraz okazałą nagrodą książkową „ŚWIĘCI na każdy dzień”, Niepokalanów 2018 r.;

Szkoła podstawowa

         III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Mój Szkolny Kolega z Misji” 2017/2018
w kategorii scenariusz misyjny dla klas IV – VII – Pani
Krystyna Jachymek – Kurek, edycja XVII, Niepokalanów 2018 r.;

         II miejsce w I kategorii – uczniowie klas IV – VII szkół podstawowych w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy pt. „Wolna – Niepodległa” – uczeń Wiktor Rybaczuk – nauczyciel koordynator – Wiesława Śliwińska – Wyłupek;

         udział w I kategorii – uczniowie klas IV – VII szkół podstawowych w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy pt. „Wolna – Niepodległa” – uczeń Jakub Smarkala – nauczyciel koordynator – Wiesława Śliwińska – Wyłupek;

         udział w powiatowym etapie konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty – uczeń  Kacper Piwowarek nauczyciel koordynator – Krystyna Jachymek – Kurek;

         udział w powiatowym etapie konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty – uczennica Paulina Głowalanauczyciel koordynator – Leszek Różański;

         udział w powiatowym etapie konkursu z informatyki „Mistrz komputera” – uczeń Kacper Piwowarek – nauczyciel koordynator – Łukasz Rusztyn;

         tytuł laureata w Gminnym Konkursie Matematycznym – uczeń Kacper Piwowarek – nauczyciel koordynator – Krystyna Jachymek – Kurek.

Gimnazjum

         II miejsce w kategorii literackiej – gimnazjum  w XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Szkolny Kolega z Misji” 2017/2018 – Niepokalanów – uczeń Paweł Wyłupek – nauczyciel koordynator – Wiesława Śliwińska – Wyłupek;

         III miejsce w Mistrzostwach Polski Jiu-Jitsu Goshinryu w Grapplingu, oraz o Puchar Wójta Gminy Czorsztyn – Sebastian Mielcarek  (Maniowy, 10.03.3018);

         I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klubowym w Wieloboju Obronnym – Sebastian Mielcarek (Pliszczyn, 08.06.2018);

         tytuł finalisty konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty – uczennica Paulina Kurek – nauczyciel koordynator – Krystyna Jachymek – Kurek;

         II miejsce w II kategorii – uczniowie gimnazjum, w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy pt. „Wolna – Niepodległa” – uczeń Rafał Piwowareknauczyciel koordynator – Wiesława Śliwińska – Wyłupek

         tytuł finalisty Konkursu Matematycznego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu pod patronatem Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego – uczennice: Paulina Kurek i Zuzanna Jaskuła nauczyciel koordynator – Krystyna Jachymek – Kurek;

         III miejsce w regionalnym etapie międzyszkolnego konkursu „Wiedzy o regionie” organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu pod honorowym patronatem prezydenta miasta Zamość – uczennica Paulina Kurek. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymała uczennica Katarzyna Stańczyk;

         udział w II kategorii – uczniowie gimnazjum, w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy pt. „Wolna – Niepodległa” – uczeń Paweł Wyłupek – nauczyciel koordynator – Wiesława Śliwińska – Wyłupek;

         udział w etapie okręgowym, teście uczniowskim „Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie” – uczennica Zuzanna Jaskuła – nauczyciel koordynator – Wiesława Śliwińska – Wyłupek;

         udział w powiatowym etapie konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty – uczennica Paulina Kurek nauczyciel koordynator – Katarzyna Jarosławska;

         udział w powiatowym etapie konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty – uczennice: Zuzanna Jaskuła
i  Paulina Kurek nauczyciel koordynator – Leszek Różański.Gratulacje dla uczniów i podziękowanie dla nauczycieli, z życzeniami dalszych sukcesów! – Alina Smarkala

Mistrz_SP


Wyróżnione

Przeczytaj również...