„Nawet skromna pomoc jest zawsze większa od wielkiego współczucia”

Opublikowano: 21 grudnia, 2019
Zakończyliśmy akcję charytatywną „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W naszej miejscowości zbiórka darów prowadzona była na parkingu przy Kościele Parafialnym w Gorajcu, a następnie również w szkole. Przekazane zostały głównie trwałe produkty żywnościowe. Dary zostały posegregowane  i  przekazane do rodzin potrzebujących wsparcia. Lokalni mieszkańcy nie pozostali obojętni na prośbę o pomoc. Pięknie włączyli się do akcji, pokazali, że mają „Wielkie Serce” i chętnie dzielą się z potrzebującymi. W imieniu  swoim i wszystkich obdarowanych serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom, wolontariuszom szkolnym -nauczycielom, pracownikom i uczniom oraz OSP Gorajec – Zastawie (p. Łukaszowi Chorzępie i p. Janowi Nalepie) za pomoc w organizacji przedsięwzięcia – udostępnienie samochodu strażackiego.
Alina Smarkala – dyrektor szkoły
ręce

Wyróżnione

Przeczytaj również...