Niezapomniane Zajęcia z Robotami – Kolejny Dzień Pełen Odkryć!

Opublikowano: 5 stycznia, 2024

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem kolejnym niezwykłym dniem, który spędziliśmy w pracowni S.T.E.A.M. razem z uczniami klasy 2. Kolejne zajęcia z robotami Edison 2.0 okazały się fascynującym rozwinięciem poprzednich doświadczeń.

Nasze spotkanie z robotami Edison 2.0 było bardziej zaawansowane, dając naszym uczniom szansę na zgłębienie technicznych aspektów oraz rozwijanie swojej kreatywności. Budowaliśmy tory do przejazdu robota, wykorzystując przy tym różnorodne elementy i materiały dostępne w pracowni.

Kolejnym etapem zajęć było korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji robotów, co pozwoliło uczniom lepiej zrozumieć potencjał tych urządzeń oraz rozwijać umiejętności programowania i sterowania nimi.

Nasi uczniowie mieli również okazję skorzystać z klocków LEGO, aby zbudować dodatkowe elementy na swoich robotach. Ta część zajęć była nie tylko kreatywna, ale również rozwijała umiejętności techniczne i manualne naszych uczniów.

Finalnie, po wielu godzinach pracy i wspólnego wysiłku, stworzyliśmy wielką „bitwę” robotów, która była zarówno widowiskiem, jak i świetną okazją do sprawdzenia umiejętności i kreatywności naszych uczniów.

Atmosfera podczas całych zajęć była pełna radości, zaangażowania i nauki. Widząc postępy i entuzjazm naszych uczniów, czujemy się niezmiernie zmotywowani do dalszego rozwijania programu edukacyjnego w pracowni S.T.E.A.M.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenia z robotami Edison 2.0 staną się dla naszych uczniów inspiracją do dalszej nauki i eksploracji świata technologii.

#LaboratoriaPrzyszłości

Wyróżnione

Przeczytaj również...