Nowa Sala S.T.E.A.M. – Nowe Możliwości Dla Naszej Szkoły!

Opublikowano: 13 października, 2023

Z radością informujemy, że 13 października 2023 roku rozpoczęliśmy budowę naszej nowej technicznej sali S.T.E.A.M. (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics), która otwiera przed nami szerokie horyzonty edukacyjne. W tej nowoczesnej sali znajdziecie drukarkę 3D, roboty edukacyjne Edison 2.0, tablety, aparaty cyfrowe, kamery, lampy do zdjęć, statywy do multimediów, stacje lutownicze oraz cały niezbędny osprzęt.

Chcemy, by sala S.T.E.A.M. stała się miejscem inspiracji i kreatywności dla naszych uczniów. Dzięki temu wyposażeniu będą mieli szansę zgłębiać tajniki nowoczesnych technologii, rozwijać swoje umiejętności techniczne oraz eksperymentować w dziedzinie sztuki i nauki.

Na załączonym zdjęciu z dumą prezentujemy klasę 7, która aktywnie uczestniczyła w uzbrajaniu naszej sali w sprzęt komputerowy. Ich zaangażowanie i entuzjazm są dla nas niezmiernie ważne i inspirujące.

W przyszłości planujemy również montaż tła do wycinania multimedialnego, tzw. green screen’a, co jeszcze bardziej wzbogaci możliwości naszej sali S.T.E.A.M. oraz umożliwi tworzenie fascynujących projektów multimedialnych.

Jesteśmy przekonani, że nowa sala S.T.E.A.M. stanie się nie tylko miejscem nauki, ale także miejscem, gdzie nasza społeczność szkolna będzie mogła rozwijać się i tworzyć nowe, fascynujące projekty. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i czekamy na emocjonującą przyszłość, która przed nami!

Wyróżnione

Przeczytaj również...