Pasowanie na czytelnika

Opublikowano: 2 kwietnia, 2019

Dziś w naszej szkole tj. 27 marca 2019 r. odbyła się ważna uroczystość. Uczniowie klasy I zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników szkolnej biblioteki. Co prawda w bibliotece bywali już od dawna, ale od dziś mogą to robić jako pełnoprawni czytelnicy. Inscenizacja przedstawiona przez uczniów utwierdziła wszystkich zebranych, a więc nauczycieli, rodziców i uczniów klas młodszych, że pierwszaki wiedzą dokładnie jak postępować z książkami, czego nie wolno robić, aby ich nie niszczyć. Pasowania na czytelnika dokonała Pani Dyrektor. Uczniowie otrzymali z tej okazji dyplomy, książeczki i drobne upominki. Następnie przeszli do biblioteki, gdzie podpisali karty czytelnika i wypożyczyli książki. Życzymy im, aby od tej pory sięgali po nie jak najczęściej.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...