Pasowanie na ucznia

Opublikowano: 27 października, 2021

W dniu 26 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana uroczystość pasowania na ucznia. W akademii udział wzięli: Wójt Gminy Radecznica Pan Marian Szuper, Sekretarz Gminy Pani Edyta Dubiel, Pani Dyrektor, Rodzice, Nauczyciele, Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie kl. I-IV. Dzieci kl. 1 zaprezentowały przygotowany program artystyczny: śpiewały piosenki, recytowały wiersze, wykazały się wiedzą i zdobytymi umiejętnościami. Pani Dyrektor bez wahania stwierdziła, że uczniowie swój pierwszy egzamin zdali celująco. Następnie złożyli ślubowanie i odbył się akt pasowania na ucznia, tym samym zostali przyjęci do szkolnej społeczności. Najmłodszym nie zabrakło słów wsparcia od starszych kolegów, a uczniowie klasy II wyrecytowali życzenia i wręczyli prezenty pierwszoklasistom. Zaproszeni goście obdarowali też uczniów kl. I upominkami i słodkościami. Na pewno wydarzenie to na długo pozostanie w ich pamięci. Pani Dyrektor Wiesława Śliwińska-Wyłupek słowa podziękowania skierowała do Władz Gminy Radecznica, Rodziców, Nauczycieli i Uczniów.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za zaangażowanie, pomoc, zorganizowanie poczęstunku i wykonanie dekoracji oraz tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości.

249624926_4380072105403138_2727527717464328080_n

 

 

 

 

 

 

 

 

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...