PIERWSZY DZIEŃ WYCIECZKI

Opublikowano: 27 maja, 2019

PIERWSZY DZIEŃ WYCIECZKI
W dniu dzisiejszym, tj. 27 maja 2019 r. uczniowie wraz z nauczycielami Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu wyruszyli na 5 – dniową wycieczkę nad morze, w okolice Koszalina. Wg harmonogramu, w godzinach popołudniowych przybyliśmy do Mielna, gdzie po obiadokolacji była możliwość pierwszego zetknięcia się z wodą morską. Zakwaterowanie mamy w pensjonacie Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Z warunków wszyscy są zadowoleni. Kierownikiem wycieczki jest Sebastian Plewa, natomiast opiekunami: Zbigniew Buczek, Krystyna Jachymek – Kurek, Barbara Kwapisz i Alina Smarkala. Pogoda dopisała, oby tak dalej…

Obraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, niebo, dziecko, buty, drzewo i na zewnątrz

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...