PODSUMOWANIE KONKURSU „MÓJ PUPIL W OBIEKTYWIE”

Opublikowano: 28 grudnia, 2022

Jesień to wyjątkowy czas dla naszych pupili. Przypomina nam, że powinniśmy traktować zwierzaki z poszanowaniem ich naturalnych potrzeb. Są to żywe istoty, które są zdolne do odczuwania zarówno bólu, jak również radości i miłości. Posiadanie zwierzęcia domowego to ogromna przyjemność, ale też duża odpowiedzialność. Z okazji Światowego Dnia Zwierząt zorganizowano w naszej szkole konkurs fotograficzny „Mój pupil w obiektywie”. Wpłynęło wiele prac, wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i wyobraźnią. Wśród zwierzęcych pupili zdecydowanie dominują psy i koty. Wysoki poziom wykonanych zdjęć sprawił, że jury miało nie lada problem, aby wytypować zwycięzców. Drodzy Uczniowie, z przyjemnością przedstawiamy wyniki konkursu.

321104260_660319245889793_4574869177735663342_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...