Podziękowanie Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu dla NAUCZYCIELI i PRACOWNIKÓW SZKOŁY

Opublikowano: 28 czerwca, 2020

Szanowni Państwo,
doczekaliśmy uroczystości zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020.
Przed nami czas wakacji, urlopów i zasłużonego odpoczynku.

Dziękuję Państwu za trud codziennej pracy, wsparcie udzielane uczniom, okazywaną wyrozumiałość, a także za stawianie jasnych wymagań i konsekwencję w działaniach wychowawczych.

Bardzo dziękuję za trud nauczania dzieci i młodzieży w specyficznych warunkach, w okresie zdalnego nauczania, które dla nas wszystkich było wielkim wyzwaniem.
Dziękuję za zaangażowanie, przygotowanie świadectw, nagród, dyplomów. Przekonana jestem, że pamięć i szacunek uczniów będą wzrastały wraz z upływem czasu i lepszym rozumieniu przez nich świata.

Bardzo dziękuję Pracownikom Administracji za pracę, która jest bardzo trudna, ale jakże potrzebna i ważna. Dziękuję za to, że służycie pomocą każdemu, gdy zachodzi potrzeba.

Dziękuję Pracownikom Szkoły za rzetelne, uczciwe wykonywanie powierzonych obowiązków.
Za podjęcie się i wykonanie ogromu prac, tj. odmalowanie wielu pomieszczeń szkolnych w czasie zawieszenia zajęć stacjonarnych w szkole.
Przygotowane sale czekają na przybycie uczniów, na normalne prowadzenie zajęć w szkole.

Z poważaniem,
Alina Smarkala